SİZİ ARAYALIM
EN

HAKKIMIZDA

Argus Güvenlik Sistemleri Ltd. Şti., 1994 yılından beri sektörde güvenlik çözümleri sunan köklü bir firma olarak faaliyet göstermektedir. Rekabetin yoğun olduğu bir ortamda, işini en üst düzeyde gerçekleştirmenin önemini bilen firmamız, 28 yıllık birikimi ile sektörde kalıcı ve profesyonel bir konum elde etmiştir.

Firmamız, insan güvenliğini ucuz malzemelerle riske atmanın kabul edilemez olduğuna inanmakta ve bu doğrultuda sektörün önde gelen distribütörlerinin bayiliğini üstlenerek geniş bir ürün yelpazesi oluşturmuştur. Bu sayede müşterilerine seçkin ürünleri uygun fiyatlarla sunabilme avantajını elde etmiştir.

İş maliyetini zaman belirler prensibi ile hareket eden Argus Güvenlik, istek ve öneri yönetimini ön planda tutarak doğru, kalıcı ve etkili çözümler üretmeyi ilke edinmiştir. Sektör standartlarının gelişmesine katkıda bulunmayı ve yüksek kalitede hizmet sunarak müşteri sadakati oluşturmayı hedeflemektedir.

Firmamız, iş etiği kurallarına uygun bir şekilde dürüstlük, gizlilik, güvenilirlik, şeffaflık, sorumluluk ve müşteri memnuniyeti değerleri çerçevesinde faaliyet göstermektedir. Argus Güvenlik, tüm stratejisini müşteri beklentilerinin ötesinde bir hizmet sunma anlayışına dayandırmıştır.