SİZİ ARAYALIM
EN

Ev Acil Sağlık Alarmı

Güvenlik çok boyutlu bir kavram; içerisinde hem somut hem de soyut unsurları barındırıyor. Ev güvenlik sistemleri dahilinde sıklıkla tercih edilen acil sağlık alarmı da işte bu çok boyutluluğun sağlanmasına katkı sağlıyor. Ev sağlık alarmı sayesinde sağlığınız da güven altına alınabiliyor. Olası bir kaza ya da sağlık sorunu yaşanması halinde Argus acil sağlık alarmı hizmeti sayesinde öncelikle aboneler bilgilendiriyor, gereklilik halinde acil çağrı merkezine hızla bilgi aktarılıyor. Acil tıbbi müdahale gerektiren durumlarda tedavi süreçlerinin zaman kaybetmeden başlatılması yaşama tutunmak anlamına gelebildiğinden Argus Alarm, teknolojisi ve hizmet kalitesi ile 7 gün 24 saat sizinle kalıyor. Evde kronik hastalıklara sahip olan, engeli bulunan ya da ilerleyen yaş nedeniyle çeşitli sağlık sorunlarına sahip olan bireylerin varlığı ya da olası ev kazalarının ön görülmesi ile yaşanabilecek güvenlik hissi eksikliği de Argus sağlık alarmı hizmetleri ile geride b ırakılabiliyor.

Ev Acil Sağlık Alarmında Neden Argus?

Acil müdahale gerektiren sağlık sorunları ne yazık ki her zaman öngörülemiyor. Beklenmedik kazalar ya da aniden gelişen durumlar sağlık için risk oluşturabiliyor. Argus Alarm olarak güvenlik olgusunu tüm kapsamıyla ele almaya çalışan teknolojilere sahibiz ve Argus Alarm abonelerini güvende tutmak, güvende hissettirmek için süreklilik arz eden kaliteli hizmetler sunuyoruz. “Her zaman, her yerde güvenlik hissi sağlayan” hizmetler ve sistemler sunarak yaşam kalitesini artırmayı hedefliyoruz.

Ev Acil Sağlık Alarmı Ne İşe Yarar?

Argus sağlık alarm sistemi en temelinde acil tıbbi müdahale gerektiren sağlık sorunlarına en hızlı şekilde müdahale edilebilmesini ve tedavi süreçlerinin başlatılarak bireylerin sağlığının korunmasını hedefliyor. Böylece kronik sağlık sorunları olan ya da evde yalnız yaşayan yaşlı kişiler herhangi bir olumsuzluk halinde sağlık hizmetlerine hızla ulaşabiliyor. Argus acil sağlık alarmı kullanımını bu denli sınırlamak da doğru bir yaklaşım değil; sağlık ile ilgili olumsuz durumlar her an karşımıza çıkabiliyor. Ev kazaları, beklenmedik hastalıklar veya yaralanmalar durumunda sağlık hizmetlerinden hızlı bir şekilde yararlanabilme farkındalığının bulunması Argus Alarm abonelerinin kendilerini güvende hissetmesini sağlıyor.

Argus Ev Acil Sağlık Alarmı Nasıl Çalışır?

Argus sağlık alarmı şifre cihazı kullanımı ile devreye giriyor. Sinyaller Alarm İzleme Merkezi ekibimize ulaştığında öncelikle aboneler ile iletişim kuruluyor, akabinde acil çağrı merkezine bilgi aktarılıyor.

Ev Acil Sağlık Alarmı Avantajları

Argus Alarm acil sağlık sistemleri hizmetlerimize 7 gün 24 saat boyunca erişim sağlanabiliyor. Sağlığı etkileyen olumsuz bir durum olması halinde şifre cihazından oluşturulan sağlık alarmı sinyalleri sayesinde Argus Alarm bünyesinde görev yapan profesyonel ekibimiz abonelerimize hızla dönüş yapıyor ve gerektiği takdirde acil çağrı merkezine bilgi aktarıyor. Kullanımı her yaştan kişi için kolay olan ev sağlık alarmımız beklenmedik durumlara hazır olmayı mümkün kılıyor ve güvende hissetme ihtiyacına yanıt veriyor.

Argus Alarm ve Uyarı Sistemleri ile Önleminizi Alın

Güvenlik ve sağlık bizim için birbirinden ayrı tutulamaz. Argus olarak sağlıklı kalmanız ve güvende hissetmeniz için de deneyimimizi ve uzmanlığımızı bir araya getiriyoruz. Siz de daha güvende hissetmek ve olası kötü senaryolar karşısında hem kendi sağlığınız hem de sevdiklerinizin sağlığını korumak için Argus uzmanlığına başvurabilirsiniz.

ARGUS

ÇÖZÜMLER

SİZİ ARAYALIM Ev Acil Sağlık Alarmı ile ilgili detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

FORMUMUZU DOLDURDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜRLER

Kaydınız alınmıştır. Size en kısa süre içerisinde dönüş yapılacaktır.