SİZİ ARAYALIM
EN

X-Ray Bagaj Kontrol ve Metal Algılama Sistemleri

X-Ray Kontrol Sistemleri

Her türlü bagajın (çanta, valiz, koli vb.) içini görüntüleyerek, tehlike oluşturabilecek maddelerin el ve göz kontrolünden daha etkin ve güvenilir olarak fark edilmesini sağlayan X-Ray cihazları, içinden geçirilen organik veya inorganik her cismi, algılayıcıları sayesinde izleme olanağı veriyor. Diğer geçiş kontrol sistemleri ile kombine olarak kullanılabilen X-Ray sistemler detaylı kontrol için tercih ediliyor.

Metal Algılama Sistemleri 

Sensormatic metal algılama sistemleri, önceden belirlenen yoğunluktaki tüm metalleri algılayıp, uyarma işlevini yüklenen kontrol ünitelerdir.  Seçilen metallerin yoğunluk ve hacmine göre sinyal veren sistemler örneğin, bir silahla karşılaştıklarında sesli ve ışıklı uyarı sinyali verirler.

Korunması istenen alanın girişine yerleştirilen metal detektörü ile en üst noktaya kadar tarama yaparak, kişilerin üzerindeki metalleri algılayan sistem ilk etapta gözle tespit edilemeyen yasaklı cisimleri tespit etmek için etkin bir çözüm sağlıyor.

ARGUS

ÇÖZÜMLER

SİZİ ARAYALIM X-Ray Bagaj Kontrol ve Metal Algılama Sistemleri ile ilgili detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

FORMUMUZU DOLDURDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜRLER

Kaydınız alınmıştır. Size en kısa süre içerisinde dönüş yapılacaktır.