SİZİ ARAYALIM
EN

Konferans, Genel Seslendirme ve Acil Anons Sistemleri

31 farklı tercüme kanalını destekleyen sistem, küçük boyutlu toplantılardan, binlerce kişilik çok dilli uluslararası konferanslara kadar geniş bir yelpazede hizmet sunuyor. Basit seviyede konuşma ve dinlemeyi operatör gereksinimi olmadan kolayca gerçekleştiren sistem, isteğe bağlı olarak, konuşmacının adıyla birlikte bir resmini monitörlerde veya büyük ekranlarda otomatik olarak gösterebilir.

Elektronik oylama özelliği ile toplantıların verimliliğini en üst düzeye çıkarmak mümkündür. Oylama sonuçlarını kolayca saklayabilme ve katılımcılar için yazdırabilme veya görüntüleyebilme, toplantıların verimliliğini artırmaya katkıda bulunan diğer özellikler olarak sayılabilir.

Genel Seslendirme ve Acil Anons Sistemleri

Okul, otel, alışveriş merkezi, süper market, sosyal tesis, fabrika ve ofis gibi insan yoğunluğu olan alanlarda müzik yayının yanı sıra yangın, terör olayları ve doğal afetler durumunda binanın en hızlı ve güvenli şekilde tahliyesini sağlamaya yarayan sistemdir.

Acil anons ve seslendirme sistemi ile, müzik ve anons yayınları ayrı ayrı bölgelere yapılabilir. Anons yapılmadığı durumlarda müzik yayını devam eder. Anons yapılmak istediğinde çağrı istasyonu üzerinden anons yapılacak bölge seçilir, konuşma ve anons bitene kadar ana butona basılı tutulur.

Her türlü mimari tasarıma uygun, geniş hoparlör seçeneği olan seslendirme ve anons sistemi ihtiyaca yönelik olarak, bölgelere ayrılarak projelendirilebilir. Farklı bölgelere, farklı müzik yayını yapılabilir ve acil durumlarda sistem otomatik olarak acil anons durumuna geçerek kayıtlı sesli mesajın yayınlanmasını sağlar. Bununla birlikte, kurulan sistemler yangın algılama gibi diğer güvenlik çözümleri ile entegre edilerek yangın sisteminden gelen uyarılar ile devreye girebilir.

ARGUS

ÇÖZÜMLER

SİZİ ARAYALIM Konferans, Genel Seslendirme ve Acil Anons Sistemleri ile ilgili detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

FORMUMUZU DOLDURDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜRLER

Kaydınız alınmıştır. Size en kısa süre içerisinde dönüş yapılacaktır.