SİZİ ARAYALIM
EN

Hırsız Alarm Çözümleri (Intruder)

Sistem devrede olduğunda, herhangi bir izinsiz giriş sırasında panel; telefon veya data bağlantısı üzerinden alarmları merkeze iletir ve önceden belirlenen güvenlik senaryosuna göre, alarm bilgisi müşteriye ve/veya güvenlik güçlerine bildirilir.

Argus güvenlik bu alanda, dünyanın önemli üreticileri ile çözümler sunar.

Enerji Kontrol Çözümü

Mağazanın mevcut alarm sistemine entegre edilen çözüm enerji tasarrufu ve verimlilik sağlıyor. Gün sonu mağaza kapanışında çalışmasına gerek duyulmayan ve yüksek enerji sarfiyatına sebep olan aydınlatma, soğutma vb. sistemleri otomatik olarak kapatıyor.

Son derece kolay kullanıma da sahip olan çözüm, alarm paneli ile çalışıyor. Mağaza kapanıp, alarm kurulumu gerçekleştiğinde, sisteme bağlı ve kapatılması istenen tüm ekipmanların enerjisi otomatik olarak kesiliyor.

Marka bağımsız entegrasyon avantajı sayesinde her türlü mağazaya kolayca uygulanabiliyor. Üstelik bu şekilde açık unutulan sistemlerden kaynaklı, maddi zarara yol açabilecek olası arızaların da önüne geçiliyor.

ARGUS

ÇÖZÜMLER

SİZİ ARAYALIM Hırsız Alarm Çözümleri (Intruder) ile ilgili detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

FORMUMUZU DOLDURDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜRLER

Kaydınız alınmıştır. Size en kısa süre içerisinde dönüş yapılacaktır.