SİZİ ARAYALIM
EN

Yangın Algılama Çözümleri

  • EN sertifikalı, doğru ve güvenilir yangın algılama sistemleri için geniş bir ürün portföyü sunar.
  • Algılama hızı sayesinde olası yangın olayları henüz başlamışken algılanır ve erken müdahale için zaman kazanılır.
  • Düşük arıza oranı ve uzun ömürlü cihazlar sayesinde bakım ve onarım maliyetlerinden tasarruf sağlar. Akıllı sinyal işleme ile donatılmış olan  akıllı yangın dedektörleri, kararlı algılama özelliği sayesinde yanlış alarmları en aza indirir. 
  • Özel yazılımlar kullanılarak, yangın panelleri diğer bina yönetim sistemlerine de entegre edilebilir. Olası bir yangın durumunda asansörlerin konumundan, merdiven basınçlandırma fanlarının ve duman tahliye sisteminin aktivasyonuna kadar yangının yayılmasını önleyen ve tahliyeyi kolaylaştıran aksiyonlar, entegre sistemler aracılığıyla otomatik olarak gerçekleştirilebilir.

Uzaktan Yangın Algılama Hizmetleri ile yangın algılama sisteminde oluşan arızalar uzaktan belirlenerek sisteme müdahale öncesi gerekli ekipmanın sağlanmasında ön bilgi verir ve bakım ve servis müdahalesinde zamandan ve maliyetten tasarruf sağlar.

Güvenli bir ağ bağlantısı üzerinden yangın algılama sistemini uzaktan yapılandırmak ve izlemek, dedektörlerin kirlilik düzeyinin ölçümlerini görmek, servise ihtiyaç duyacak ekipmanları tek bir arayüzden kolayca tespit etmek mümkündür.

Video tabanlı yangın algılama sistemi yangının kaynağında alevi ve dumanı algılayarak, yangına erken müdahale için zaman kazandırır ve oluşabilecek can ve mal kaybının önüne geçer veya en aza indirger. Uçak hangarları, antrepolar ve tüneller gibi geniş alanlarda yangın algılama sistemini destekleyici unsur olarak görev alır.

ARGUS

ÇÖZÜMLER

SİZİ ARAYALIM Yangın Algılama Çözümleri ile ilgili detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

FORMUMUZU DOLDURDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜRLER

Kaydınız alınmıştır. Size en kısa süre içerisinde dönüş yapılacaktır.