SİZİ ARAYALIM
EN

Ağ iletişim Sistemleri

Nesnelerin İnterneti’nin konuşulduğu günümüzde; cihaz sayısının, veri transferlerinin ve yüksek sayıda kullanıcıya sahip alanların artması gibi nedenlerle daha büyük bant genişliklerine ihtiyaç duyuluyor. Bu doğrultuda Securitas Technology tarafından sunulan kablolu ve kablosuz ağ iletişim sistemleri sahip oldukları özelliklerle ihtiyaca özel çözüm sağlıyor.

Kablolu Ağ İletişim

Günümüzde IP teknolojilerinin gelişimi, IOT sistemlerinin artması gibi teknolojik gelişmeler nedeniyle işletmeler için yüksek performans ve bulut veri beklentileri artarak devam ediyor.

Bu doğrultuda Argus Güvenlik tarafından sunulan ürün gamında küçük seviyede veri transferi ihtiyacı olan projelerden yüksek seviyede veri aktarımı olan projelere kadar geniş bir yelpazede çözüm sağlanıyor.

FAYDALARI

  • Kablo hızında ve kesintisiz veri aktarımı sağlar.
  • Servis alanında globalde 1 numara olan Extreme Networks ürünleri ile kullanım ve destek garantisi sağlanır.
  • Modüler işletim sistemiyle kullanıcılar için avantaj oluşturmaktadır.
  • Yüksek performanslı merkez anahtarlama seçenekleri mevcuttur.
  • Yeni teknolojileri ile birlikte farklı son kullanıcılar için farklı çözüm üretebilecek esneklikte ürünler ile çalışmaktayız.

ExtremeFabric Teknolojisi İle Yerleştirme Kolaylığı

ExtremeFabric yapısını desteklemesi sayesinde, büyük ölçekli veri transferine ihtiyaç duyan tüm işletmeler için yüksek kapasiteli kablolu ağ iletişim ürünleri ile , tek noktadaki tüm kablolu ağ iletişim ürünleri ile birlikte bağlantı sağlayarak hepsinin “tek çatı” (fabric) altında çalışmasını mümkün hale getirir.

ExtremeFabric, birçok Extreme kablolu ağ ürünlerinin ara bağlantısını otomatikleştirerek ve bunları tek bir mantıksal, dirençli “örgü” haline getirerek hem kampüs hem de veri merkezi ağlarını basitleştirir. ExtremeFabric kurulduğunda, kendisine bağlanan kenar aygıtlara iki nokta arası bağlanabilme, yüksek elverişlilik ve transparan erişim sağlar.

Kablosuz Ağ İletişim

Kablosuz ağ sistemlerinde en önemli performans alanı kablolu ağ hızında çalışabilmesidir. Sensormatic’in sunduğu Extreme Networks ürün gamı, kablolu internet hızını kablosuzda da sağlayabiliyor.

Extreme Networks’ün kullandığı Dalga 2 teknolojisi, işlem hacmini yükseltmenin de ötesine geçerek “Çok Kullanıcılı MIMO (MU-MIMO)” özelliği ile dikkat çekiyor. Bu özellik sayesinde, sadece bir ağ erişim noktası üzerinden tek bir iletimde, birden fazla kullanıcının her biri birbirinden farklı veriler aktarabiliyor. Çoklu kullanımlarda hız sorunu ortadan kalkıyor. Böylece stadyumlarda, okullarda, şirketlerde ya da binlerce kişinin internete girdiği büyük organizasyonlarda hız ya da bağlanma sorunu yaşanmıyor.

Argus Güvenlik Globalde servis alanında 1 numara olan Extreme Networks ile ürün servisinde de öne çıkıyor. 

FAYDALARI

  • Sistem 3. parti yazılımlarla entegre olarak kablosuz ağ ürünleri ile lokasyon ve yoğunluk bilgilerini raporlar.
  • Wave 2 teknolojisine sahip ürünler ile yüksek hızda ve kalitede hizmet verir.
  • Kullanıldığı ortama göre (iç – dış) farklı özelliklere sahip olan ürünler koşullar ne olursa olsun maksimum verimde çalışır.
  • Kablosuz ağ cihazları üzerindeki güvenlik katmanı sayesinde mevcutta yer alan bir çok tehlikeli atağa karşı güvenilirdir.
  • Cloud ve Hardware olarak çalışabilen kablosuz kontrol cihazları ile farklı ihtiyaçlara yönelik çözüm sağlanır. 

ARGUS

ÇÖZÜMLER

SİZİ ARAYALIM Ağ iletişim Sistemleri ile ilgili detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

FORMUMUZU DOLDURDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜRLER

Kaydınız alınmıştır. Size en kısa süre içerisinde dönüş yapılacaktır.